Skip to main content

W 2015 roku, polska firma wytwarzająca eleganckie torby rowerowe Madame Velo, zwróciła się do nas z prośbą o przebudowę szaty graficznej swojego sklepu internetowego. Poprzednia wersja strony była niezwykle atrakcyjna, o wyrazistym przekazie: Nasze torby rowerowe MmeVelo, przeznaczone są dla nowoczesnej, eleganckiej, odważnej dziewczyny/ kobiety.

Jednolita stylistyka całego sklepu, zarówno strony głównej jak i podstron, piękno zdjęć, odczuwalna przestrzeń, przekonywały internautki do zakupu toreb. Poprzednia wersja sklepu internetowego, zbudowana w oparciu o WordPress i WooCommerce, została wykonana przez nas, według projektu designerów firmy Madame Velo.

 

sklep internetowy mmevelo

 

Sklep jest dwujęzyczny, polsko-angielski, z możliwością rozszerzenia na dodatkowe języki, by dotrzeć z produktem do nowych rynków. Oferowany produkt jest niezwykle atrakcyjny i sprawdzony w użyciu przez kobiety z wielu krajów Europy, Australii.

Wraz z nadejściem nowego sezonu, firma zdecydowała się na wprowadzenie nowego designu niemalże całego swojego sklepu www. Powstała odmienna szata graficzna, równie atrakcyjna jak poprzednia. Całkowitej przebudowie uległa nie tylko strona startowa, podstrony sklepowe. Platforma została również zmodernizowana w zakresie rozwiązań technicznych. Aktualizacjom uległy wtyczki do sklepu internetowego, WordPress, WooCommerce.

 

sklep internetowy

 

Oferowane przez firmę Madame Velo torby rowerowe, są naszym zdaniem najlepszym tego typu produktem na rynku europejskim. Atrakcyjny, kobiecy design, jakość wykonania, materiał : ekologiczna skóra, wytrzymałość na trudne warunki atmosferyczne, jakie mogą pojawić się podczas jazdy na rowerze, tworzą obraz produktu pożądania dla wielu mieszkanek

dużych i małych miast. Zachęcamy Cię do zapoznania się z torbami na rower firmy Madame Velo.

 

sklep intrnetowy mmevelo

sklep internetowy mmevelo

 

Masz pomysł na sklep internetowy? Chcesz sprzedawać produkty lub usługi w internecie, ale nie wiesz jak zbudować sklep www? Zapraszamy Cię do kontaktu. Nasza firma Polska Pszczoła oferuje:

  • W pełni profesjonalne tanie sklepy internetowe, wyposażone w to, co potrzebne by rozpocząć sprzedaż w internecie w 24 godziny od zbudowania sklepu, dostępne w cenie 1/3 standardowego sklepu www. Kupujesz sklep, Budujemy go dla Ciebie w przeciągu 72 godzin, Dodajesz produkty, Sprzedajesz. Bardzo dobre rozwiązanie, gdy rozpoczynasz swoją przygodę z handlem w internecie.tanie sklepy internetowe
  • W pełni profesjonalne sklepy www, w wersji podstawowej oraz rozszerzonej, budowane według indywidualnego projektu klienta. W tym rozwiązaniu, zbudujemy dla Ciebie sklep www, oparty o Twój własny design, przystosowując podstrony, strony sklepu, do oczekiwanego wyglądu.

Gdy zamierzasz rozpocząć swoją przygodę z handlem w internecie, masz już produkt, usługę, którą chcesz oferować innym, bądź zamierzasz zmodernizować Swój sklep www, zapraszamy Cię do kontaktu z nami już dziś.

 

Martyna

Author Martyna

Zajmujaca sie e-commerce od ponad dwóch lat, pracująca w internecie od 5-ciu, z wykształcenia architekt, z zamiłowania przedsiębiorca, pasjonatka natury, gór, zwierząt, rozwoju osobistego. Patriotka. Kreatywna perfekcjonistka, jest tam gdzie otwarta przestrzeń, góry i ocean.

More posts by Martyna

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.