Skip to main content

Wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom w zakresie ochrony stron internetowych przed atakami hakerów, dodaliśmy usługę oczyszczania zainfekowanych serwisów internetowych. To, wbrew pozorom, ogromny problem. Jak podaje Forbes.com, dziennie około 30.000 różnego rodzaju stron internetowych jest obiektem skutecznych ataków hakerów. szybkie odwirusowanie serwisu internetowego pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i ochroni od stresu.

Przyczyny

Przyczyny stanu zainfekowania danego serwisu internetowego mogą być różne:

  • brak aktualizacji oprogramowania,
  • niewystarczajace zabezpieczenia serwera,
  • słabe hasła dostępu
  • inne.

Rezultaty

W konsekwencji zainfekowania serwisu, może dojść do zablokowania twojej strony przez Google, który uważa ją za niebezpieczną. Kolejnym następstwem jest obniżenie pozycji takiego serwisu w wyszukiwarkach internetowych. To, z kolei pociaga za sobą spadek ruchu do strony oraz spadek konwersji.

Co zrobić

Istotnym jest, aby szybko podjąć działania naprawcze. Należy bacznie obserwować komunikaty w Google Webmaster Tools odnośnie danej strony internetowej.  W przypadku zauważenia komunikatu Google o zaatakowaniu strony przez hakerów, wskazanym jest zlokalizowanie zainfekowanych plików i ich bezpieczne usunięcie. Następnie powiadomienie Google o usunięciu zagrożenia.

Można to zrobić we własnym zakresie, jeżeli wiesz jak.

Jeżeli natomiast szukasz profesjonalnej pomocy doświadczonego zespołu to skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi w tym zakresie. Oczyścimy twoją stronę z wszelkiego rodzaju wirusów oraz powiadomimy o tym Google. A wszystko ekspresowo w przeciągu 24 godzin. Serdecznie zapraszamy!

 

Justyna Bizdra

Author Justyna Bizdra

More posts by Justyna Bizdra

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.