Skip to main content

Dziś uzyskaliśmy potwierdzenie od Pani Katarzyny Malinowskiej z Wydawnictwo Studio Emka o przekazaniu przez Wydawnictwo 5 nagród książkowych dla zwycięzców konkursu Polska Pszczoła eHandlu portalu PolskaPszczola.pl!!!

Zwycięzcy otrzymają po jednym egzemplarzu bestsellera książkowego „The Sunday Times”, książki autorstwa sir Richarda Bransona, „Biznes do góry nogami wywrócony”.

Richard Branson Biznes do góry nogami wywrócony

Richard Branson „Biznes do góry nogami wywrócony”. Nagroda w konkursie Polska Pszczoła eHandlu

To książka niezwykła dla osoby zainteresowanej rozwojem biznesu online, offline, poszukującej rad pochodzących od praktyka biznesu, znanego z uczciwości, odwagi, ukochania ryzyka i przygody. Miliardera brytyjskiego pochodzenia, bijącego rekordy Guinnessa w szybkości lotu balonem, inwestującego w rozwój szkół biznesu w Afryce, wspierającego młodych biznesmenów, właściciela ponad 400 firm, w tym głównej marki Virgin.

Jak czytamy na stronie Wydawnictwa Studio Emka:

„To nie jest, tak po prostu, kolejna książka o biznesie. To rzecz o tym, jak na lepsze zmieniać świat.
W tym swoistym manifeście naszych czasów Branson stawia generalną tezę, że na naszych oczach dobiega końca era industrialna a zaczyna era ludzi. Przywołuje historie przedsiębiorców, którzy wytyczają nowe szlaki przekształcając swoje firmy tak, by stanowiły siłę, czyniącą dobro i społeczny pożytek z korzyścią dla nas wszystkich, całego globu – „Ziemi, planety ludzi”.
„Pora postawić kapitalizm na głowie. Czas wywrócić biznes do góry nogami”- mówi Branson.

Gdy masz pomysł na produkt bądź usługę przyszłości, które pomogą ludziom, ekosystemowi, weź udział w konkursie Polska Pszczoła eHandlu z szansą wygrania książki pana Richarda Bransona oraz sklepów internetowych zbudowanych dla Twojego projektu.

 

Weź Udział w Konkursie

Polska Pszczoła

 

Dziękujemy Wydawnictwu Emka za podarowanie 5 wspaniałych książek biznesowych dla zwycięzców konkursu!

Cieszy nas to szczególnie, ponieważ wygrywając konkurs otrzymasz narzędzie do zarabiania w internecie w postaci sklepu internetowego, ruszysz również do pracy nad Swoim biznesem online z książką, która może zainspirować Cię do kolejnych innowacyjnych projektów.

Wydawnictwo Studio Emka znane jest na Polskim i zagranicznym rynku książek biznesowych i motywacyjnych od ponad dwudziestu lat, wydając książki zmieniające życie czytających je osób. Od książek Jacka Welcha, po bestsellery Toniego Robbinsa, Jacka Canfielda, Leszka Czarneckiego, Spencer Johnsona i wielu innych. Ambicją twórców wydawnictwa było i jest publikowanie książek motywacyjnych „stojących blisko życia i ludzi” (Studio Emka).

Książki znane naszym rodzicom, nam i naszym dzieciom, publikowane z troską o wygląd i czytelność tekstu, nie przestają cieszyć tych z nas, którzy poszukują lepszych rozwiązań w Swoich życiach.

 

Martyna

Author Martyna

Zajmujaca sie e-commerce od ponad dwóch lat, pracująca w internecie od 5-ciu, z wykształcenia architekt, z zamiłowania przedsiębiorca, pasjonatka natury, gór, zwierząt, rozwoju osobistego. Patriotka. Kreatywna perfekcjonistka, jest tam gdzie otwarta przestrzeń, góry i ocean.

More posts by Martyna

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.