Skip to main content

Podczas rozwijania działalności w internecie, kluczowi są ludzie spotykani na swojej ścieżce. Ci z którymi rozmawiamy, spędzamy czas, nauczyciele od których się uczymy.

Jeśli jesteś w otoczeniu uczciwych i kreatywnych przedsiębiorców, masz od kogo czerpać inspirację na bieżąco, karmić swój umysł wyobrażeniami nowego świata. Gdy jednak marzysz o stworzeniu czegoś, co wykracza poza znaną Ci rzeczywistość, wkraczasz na nowy grunt, znalezienie ludzi, którzy będą dla Ciebie stałą inspiracją, pokażą Ci najlepsze sprawdzone narzędzia, jest bardzo ważne. Dla nas nauczycielami byli i są praktycy biznesu, tacy jak James Schramko, Neil Patel, Jim Rohn, Napoleon Hill i inni. Nie ma ich aż tak wielu, ale to grupa silnych osobowości. Nasz blog biznesowy, pełen porad, jest miejscem gdzie o nich piszemy.

Gdy twoje początki są w niedostatku, twój umysł może mieć trudności w stworzeniu świadomości bogactwa. W takiej sytuacji, otaczanie się ludźmi, nawet prze internet (szkoła internetowa), czytanie o wybitnych przedsiębiorcach, ma wiele sensu.

Spróbuj sam Na początek polecamy Jim Rohna, wybitnego, niestety już nieżyjącego strategia życia i biznesu. To on był kluczowym nauczycielem Toniego Robbinsa.

Martyna

Author Martyna

Zajmujaca sie e-commerce od ponad dwóch lat, pracująca w internecie od 5-ciu, z wykształcenia architekt, z zamiłowania przedsiębiorca, pasjonatka natury, gór, zwierząt, rozwoju osobistego. Patriotka. Kreatywna perfekcjonistka, jest tam gdzie otwarta przestrzeń, góry i ocean.

More posts by Martyna

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.