Skip to main content

Pracując online, dużo się siedzi. Typowe jest też zapominanie o wstawaniu dla zdrowia z krzesła, rozruszaniu stawów, mięśni. Gdy siedzisz, w twoim organizmie zaczynają zachodzić zmiany. Pogarsza się stan zdrowia serca, nerek, wątroby. Zmniejsza się siła systemu immunologicznego. Pojawiają się choroby. Piersi, macica, trzustka, żyły i inne organy. Nasz organizm to układ naczyń połączonych. Wszystko współgra i reaguje na siebie nawzajem. Wystarczy niewiele, by twoje zdrowie przy pracy przy komputerze zaczęło się polepszać.

Reakcje ludzkiego organizmu na zbyt długie siedzenie opisaliśmy szczegółowo w artykule

trzy sposoby na zadbanie o zdrowie gdy pracujesz w internecie i dużo siedzisz

Jednym ze skutecznych sposobów na polepszenie zdrowia swojego organizmu już od dziś, jest picie odpowiedniego rodzaju wody! bardzo proste, ale jak skuteczne. Naukowcy badający wodę stwierdzili, że najzdrowszą wodą, o właściwościach oczyszczających, odmładzających ludzki organizm, jest woda strukturowana. Pomoże Ci oczyścić organizm z toksyn. jak ją przyrządzić?

Przefiltrowaną wodę zamroź w temperaturze -4 stopnie Celsjusza. Po wyciągnięciu z zamrażarki pij wodę z rozmrażającego się lodu.

 

Martyna

Author Martyna

Zajmujaca sie e-commerce od ponad dwóch lat, pracująca w internecie od 5-ciu, z wykształcenia architekt, z zamiłowania przedsiębiorca, pasjonatka natury, gór, zwierząt, rozwoju osobistego. Patriotka. Kreatywna perfekcjonistka, jest tam gdzie otwarta przestrzeń, góry i ocean.

More posts by Martyna

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.