Skip to main content

Prognozy dotyczące rozwoju eCommerce w bieżącym roku 2016 są obiecujące. Optymiści podają nawet 45% wzrost sprzedaży dokonywanych przez internet, w stosunku do roku minionego. Przewidywania nie są wyssane z palca. Bazują na drobiazgowej obserwacji rynków światowych. Na przykład w Indiach w roku 2016 przeważać ma mobile commerce. Dodatkowo, Indie uznawane są za nowe pole walki w świecie e-handlu (Merril Lynch, Bank of America, raport z końca roku 2015). Zbuduj sklep www, i testuj.

Recesja z roku 2008 sprowokowała wzrost liczby zakupów dokonywanych online wobec tych ze sklepów stacjonarnych.

Skąd tak optymistyczne prognozy rozwoju eCommerce? Spójrzmy ponownie na rynek indyjski: Obecnie tylko 20% młodej populacji kraju ma dostęp do internetu. Znacznie szybciej można rozpocząć przygodę z internetem poprzez smartfon niż internet stacjonarny. Liczy się tu koszt telefonu wobec ceny laptopa oraz usługi internetu. Wzrost sprzedaży w internecie w Indiach ma zwiększyć się do 220 miliardów dolarów w roku 2025, z 19 miliardów prognozowanych na rok 2016. Łatwiejszy dostęp do internetu poprzez telefon sprawia, że korzystający z niego dokonują zakupów w internecie poprzez smartfony.

Użytkownicy internetu. dane: Internetlivestats.com

Procentowa liczba użytkowników internetu według regionów świata. Dane : InternetLiveStats.com

W Indiach około 20% osób młodych ma dostęp do internetu. Globalnie natomiast, liczba ta jest nieco wyższa. InternetLiveStats.com podaje, że w roku 2015 około 40% populacji świata ma dostęp do sieci. To pozostawia 60% ludności naszej pięknej planety, czyli około 4 miliardów 380 milionów osób czekających na internet. (zawyżone, odlicz od tej liczby malutkie dzieci, osoby w wieku bardzo podeszłym).

Biorąc pod uwagę szybkość rozwoju internetu (nowe aplikacje, większa prędkość, poziom skomplikowania, wiedza gromadzona, itp), wzrost liczby stron (w 1991 zarejestrowana była 1 strona. Dziś liczba ta wynosi 978 milionów stron), oraz informacje, że 60% społeczności światowej internetu jeszcze nie ma, widoczne staje się, jak wielkie zmiany są wciąż przed nami.

 

użytkownicy internetu

Kraje pod względem użytkowania internetu. Dane: InternetLiveStats.com. rok 2014

 

Stwierdzenie, że handel w internecie jest wciąż w wieku dziecięcym, jest całkiem logiczne.

Gdy spojrzysz na obecnie najlepsze skrypty sklepu www, takie jak Shopify, Magento, WooCommerce, Volusion, BigCommerce, uderza wysoki koszt z jakim wiążę się zbudowanie sklepu, oraz czas jaki ono wymaga. Każdy go zbudował choć jeden sklep internetowy na Magento wie, że jest to zadanie na wiele godzin pracy, dni a nawet tygodni. W przypadku tworzenia sklepu www na skrypcie sklepu internetowego WooCommerce opartego na WordPressie, czas budowy może być krótszy, a cena niższa. Jednak wciąż musząc czekać miesiąc-dwa na Swój sklep, płacąc 3, 4 tysiące złotych na start, uważamy, że przepłacasz.

Dlaczego? Rozpoczynając Swoja przygodę z ecommerce, uczysz się obsługi sklepu internetowego, dopiero zauważasz co jest Ci w nim potrzebne, zgodnie z wizją jaką nakreślasz dla Swojego projektu. Design, powinien być elegancki, czysty, logiczny dla jego przyszłego użytkownika, jednak czy musi być to od razu sklep zbudowany indywidualnie dla Ciebie za duże pieniądze?

Kluczowe jest, by sklep www dla Twojego projektu wyposażony był we wszelkie elementy techniczne konieczne do jego dobrego i szybkiego funkcjonowania, był łatwy w przeprojektowywaniu designu podstron, przystosowany do pozycjonowania w wyszukiwarkach. Dostosowany do niszy w jakiej masz produkty.

 

sklep dzieci fragment

 

Takie rozwiązanie proponuje PolskaPszczoła.pl. Oferujemy Ci na start, precyzyjnie zbudowany sklep, wyposażony technicznie tak jak profesjonalne sklepy zbudowane na WooCommerce (za które płacisz od 3 tysięcy wzwyż), o pięknym designie, który możesz zmienić według swojego uznania, w cenie 1/3 profesjonalnych sklepów opartych o WooCommerce.

Otrzymujesz wszystko czego potrzebujesz na start. Precyzyjny sklep, wyposażony w najlepsze narzędzia, elegancki, nowoczesny. Startujesz mając solidny fundament, w trakcie rozwoju sklepu, możesz go dostosować

Co więcej,

Płacisz za niego 1/3 ceny sklepu tradycyjnie spotykanego na internecie. zamiast 3-4 tysiące (cena minimalna na ogół), płacisz od 1399 do 1599 złotego.

 

sklep-internetowy-moda-buty

 

Zamiast czekać od 1 miesiąca do dwóch na zbudowanie, sklep zbudujemy dla Ciebie w 72 godziny.

Otrzymujesz wszystko czego potrzebujesz na start. Precyzyjny sklep, wyposażony w najlepsze narzędzia, elegancki, nowoczesny. Startujesz mając solidny fundament, w trakcie rozwoju sklepu, możesz go dostosować do swojej wizji. Generowane pieniądze dadzą Ci fundusze na kolejne inwestycje.

Co sklep Twój posiada :

 • od 11 do 28 podstron, czyli wszystko co konieczne: podstrona kontaktu, o nas, galeria, portfolio, regulamin, polityka cookies, polityka prywatności, sklep, moje konto, koszyk, blog, podstrona promocji, kategorii, zwroty, dostawa, itp.
 • wtyczki
 • formularz kontaktowy
 • dodane trzy Twoje produkty
 • zbudowana struktura sklepu www
 • konfiguracja kosztów wysyłki
 • skonfigurujemy magazyn
 • internauci-klienci będą mogli zalogować się do Twojego sklepu poprzez login platform społecznościowych
 • zoptymalizujemy serwis pod katem wyszukiwarek
 • Połączymy stronę z Narzędziami Google oraz Bing
 • Połączymy sklep z Google Analytics
 • Zapewnimy jej ochronę przed wirusami i hakerami

 

sklep meble fragment

 

Sklep będzie kompatybilny z najnowsza wersja WordPress, WooCommerce, responsywny, łatwy w obsłudze. Do nauki obsługi sklepu otrzymasz filmy instruktażowe.

To przyspieszy Twój start w handlu w internecie. Obserwując rozwój ecommerce na świecie, widzimy jak ważne jest, by każdy bez względu na swoje obecne zarobki miał możliwość zbudowania sklepu dla swojego projektu. Koszt sklepu www nie powinien wynosić więcej, nią jest to osiągalne dla uczniów w szkole, studentów, osób z biedniejszych rodzin. Internet daje nieograniczone możliwości rozwoju. Ale trzeba od czegoś zacząć. Mając na uwadze prognozowany rozwój ecommerce, otwieranie się całych społeczności na świat online, zbudowanie sklepu www daje Ci szanse na rozpoczęcie nowej drogi w życiu.

Pamiętaj też, że samo zbudowanie sklepu to nie wszystko. Jak żywy organizm, potrzebuje by oń dbać, dodawać treść, linki. Jak to dokonać, nauczysz się tego z naszych nieodpłatnych artykułów i filmów jakie publikujemy na temat eCommerce oraz biznesu w internecie na naszej stronie.

Przejrzyj sklepy www teraz.

Martyna

Author Martyna

Zajmujaca sie e-commerce od ponad dwóch lat, pracująca w internecie od 5-ciu, z wykształcenia architekt, z zamiłowania przedsiębiorca, pasjonatka natury, gór, zwierząt, rozwoju osobistego. Patriotka. Kreatywna perfekcjonistka, jest tam gdzie otwarta przestrzeń, góry i ocean.

More posts by Martyna

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.