Skip to main content

Gratka dla sympatyków i osób pracujących w branży ecommerce. We wtorek 24 marca odbędą się w Poznaniu ósme Targi eHandlu. To największe targi branży handlu internetowego w Polsce. Co ciekawe, swoją ofertę przedstawi ponad 110 firm z Polski oraz Europy, między innymi :

DPD, Skrill, Elavon, PayU, Freshmail, Komputronik, FerBuy, Bold, IAI-Shop, Trusted Shops, oraz firmy debiutujące na Targach eHandlu, takie jak: DHL Parcel, Selly Shop, Spinacz.pl, Mediaten, OptiSale, FATPAK.PL, EIMAG Commerce, EmailLabs, Frosmo, bitREC. Organizatorzy zapewniają, że obok znanych z wcześniejszych edycji imprezy wystawców, pojawi się ponad 30 nowych firm oferujących swoje usługi dla biznesu w internecie.

 

Targi eCommerce

Targi eCommerce

 

Organizatorem tego ciekawie zapowiadającego się wydarzenia, jest Fundacja Polak 2.0, której stronę internetową warto odwiedzić, zwrócić uwagę na dobre artykuły z zakresu handlu w internecie.

Załoga Polskiej Pszczoły będzie na Targach obecna, nie tylko ze względu na prelekcje praktyków biznesu w internecie. Pod jednym dachem spotkają się najważniejsze firmy branży ecommerce. Często rozmowa z ekspertem w danej dziedzinie pomaga nam szybciej znaleźć rozwiązanie nurtującego nas problemu.

Z mających się odbyć 18 prelekcji,  usłyszymy między innymi Witolda Chomiczewskiego mówiącego na temat kwestii prawnych, Piotra Guzura z firmy marketing Online opowiadającego o tym jak zwiększyć efektywność działań reklamowych korzystając z Google Analytics. O międzynarodowym sukcesie na podstawie rozwoju InnoGames opowie Marek Włodarczyk z firmy Optivo.

Wydarzenie zapowiada się bardzo ciekawie. To możliwość inspiracji, spotkania nowych osób, nawiązania kontaktów, znajomości, rozwiązania problemów jakich doświadczasz w Swojej firmie.

Stronę Targów eHandlu znajdziecie pod tym linkiem.

Po targach zamieścimy obszerną relacje dla tych z Was, którzy nie mogli być na tym wydarzeniu obecni.

Miłego Weekendu, pozdrowienia ze słonecznego Poznania!

 


Po targach:

Naszą relację z tego ciekawego wydarzenia znajdziesz w dwóch artykułach, zawierających między innymi szczegóły rozmowy z ekspertem ecommerce, podającym receptę na zbudowanie marki ecommerce w internecie! Branding ecommerce w praktyce.

Targi eHandlu, relacja część pierwsza

Targi eHandlu, relacja część druga. Rady experta brandingu ecommerce

Martyna

Author Martyna

Zajmujaca sie e-commerce od ponad dwóch lat, pracująca w internecie od 5-ciu, z wykształcenia architekt, z zamiłowania przedsiębiorca, pasjonatka natury, gór, zwierząt, rozwoju osobistego. Patriotka. Kreatywna perfekcjonistka, jest tam gdzie otwarta przestrzeń, góry i ocean.

More posts by Martyna

Join the discussion 2 komentarze

 • Dominik pisze:

  To będzie na pewno wielkie wydarzenie. Szkoda, że jest na tygodniu. Jakby było w weekend to może jeszcze bym o tym pomyślał, a tak to tylko mogę zobaczyć później w necie, niestety ale cóż zrobisz.

  • Justyna Bizdra pisze:

   Dziękuję Dominik,

   na pewno sporo się wydarzy. Na Targach będzie moja partnerka, więc opublikujemy to, co najciekawsze na naszym blogu. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony w przyszłym tygodniu 🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.