Skip to main content

W przeciągu ostatnich 7 dni w świecie internetu aż huczy. Niedawno zakończyły się VIII Targi eHandlu, w których udział wzięło 115 wystawców z Polski i zagranicy, a odwiedziło ponad 2 500 osób. Na scenie światowej natomiast, wiele mówi się o zbliżającej się aktualizacji algorytmu google, ponoć poważniejszej w skutkach od najważniejszego update’u ostatnich lat, jakim była Panda, wprowadzona w roku 2011, kiedy to ucierpiało co najmniej 12% z wszystkich stron internetowych. O tym piszemy w artykule:

 

aktualizacja googleUwaga: ważna aktualizacja google, 21 kwietnia 2015 roku

To nie plotka, kaczka dziennikarska, ale rzeczywisty duży update algorytmu, którego zignorowanie może być poważne w skutkach. Czy powinieneś się tym przejąć? Tak, ponieważ celuje on w rzeczywiście konieczny element stron, sklepów internetowych. Gdy go nie masz, stracisz między innymi na ilości wyszukiwań na stosowane słowa kluczowe. Dowiedz się jak się przygotować by wyjść z aktualizacji obronną ręką

 

Targi eCommerceVIII Targi eHandlu Poznań, 24 marca 2015. Część pierwsza

Jak się okazuje, umiejętność osiągania sukcesu w internecie przez polskie firmy nie jest wcale takim rzadkim zjawiskiem. Na targach mieliśmy okazję poznać i porozmawiać z właścicielami prężnie rozwijających się firm z zakresu transportu (przesyłki), wykonywania profesjonalnie wyglądających zdjęć produktowych, wydawców magazynów, firm z portalami płatniczymi i innych. Poznaj kilka ciekawych nowych rozwiązań pomocnych w eHandlu.

 

Targi eHandluVIII Targi eHandlu, sekrety eksperta branży. Część druga

W mijającym tygodniu uchyliliśmy rąbka tajemnicy na jedną z ciekawych rozmów, jaką przeprowadziliśmy podczas Targów eHandlu z ekspertem branży eCommerce. To doświadczony dyrektor potężnej firmy, o międzynarodowym zasięgu. Z dużym dystansem zwrócił naszą uwagę na powszechnie popełniane podczas budowania biznesów eCommerce błędy, oraz podał receptę na zbudowanie silnej marki online. Tej rozmowy nie można przegapić.

 

Polska Pszczoła eHandluRównocześnie, trwa I ogólnopolski Konkurs „Polska Pszczoła eHandlu”. Atrakcyjne nagrody czekają na wynalazców, wizjonerów produktów przyszłości. Znajdz w sobie odkrywcę, zacznij działać. Czytaj więcej Konkurs Polska Pszczoła

 

Martyna

Author Martyna

Zajmujaca sie e-commerce od ponad dwóch lat, pracująca w internecie od 5-ciu, z wykształcenia architekt, z zamiłowania przedsiębiorca, pasjonatka natury, gór, zwierząt, rozwoju osobistego. Patriotka. Kreatywna perfekcjonistka, jest tam gdzie otwarta przestrzeń, góry i ocean.

More posts by Martyna

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.