Skip to main content

Niedziela, czas relaksu! Właśnie trwają Wybory Prezydenckie. Ich wynik, jakże istotny dla losów Polski, pozostaje bez większego wpływu na rozwój branży handlu w internecie.
Przyjrzyjmy się najciekawszym wydarzeniom eHandlu z mijającego właśnie tygodnia.

Świat eCommerce nie zwalnia, co chwilę wybucha kolejna sensacyjna wiadomość dotycząca przejęcia tej bądź innej strony www. Lawinowo rośnie globalna sprzedaż dokonywana online, za pośrednictwem komputera stacjonarnego, laptopa, telefonu, tabletu. Patrząc na dane wzrostu od roku 2013, gdy wysokość sprzedaży online wynosiła w samej tylko Wielkiej Brytanii (w której 73% użytkowników internetu kupuje w sklepach internetowych), 70,39 miliarda dolarów amerykańskich, a dziś w roku 2015 osiąga wartość 93,89 miliarda dolarów, zauważamy, że na tym rynku jest miejsce dla każdego. Jednak, nie wystarczy po prostu zbudować sklep www. Ważne, które oprogramowanie sklepu internetowego wybierzemy, jaki zastosujemy nań szablon. O tym przeczytasz w najnowszych artykułach eCommerce Polskiej Pszczoły, plus nowości z ostatnich dni.

 

WooCommerce i WordPress

Przyszłość WooCommerce i WordPress

WooCommerce sprzedane twórcy WordPress. 

Ta sensacyjna informacja pojawiała się w internecie 19 maja. Współzałożyciel najpotężniejszej platformy blogowej przejął najpotężniejsze oprogramowanie sklepu internetowego WooCommerce. Co to oznacza dla jego użytkowników?

 

Platformy Sklepowe

Platformy sklepowe

Zbuduj własny sklep internetowy. 4 Najlepsze oprogramowania sklepu internetowego: Poradnik

Dla właścicieli produktu, usługi, posiadanie własnego sklepu www jest sprawa oczywistą. Jednak wybór właściwego oprogramowania do jego budowy, już nie. Spośród dziesiątków możliwych platform, Magento, Shopify, BigCommerce, WooCommerce, Volusion, PrestaShop i inne, polecamy dwa, które w największym stopniu mogą przyczynić się do Twojego sukcesu online.

 

 

Sklep Internetowy Szablony

Sklep Internetowy Szablony

Gotowe szablony sklepów internetowych WooCommerce: najważniejsze kryteria wyboru

Budujesz własny sklep www w oparciu o WooCommerce? Do pomocy w kształtowaniu jego wyglądu, masz dostępne 100 gotowych szablonów sklepów internetowych WooCommerce. Są piękne, mają pozytywne komentarze, pełno „wypasionych” funkcji, przyspieszających działanie sklepu, zwiększających wygodę klienta. W tym gąszczu informacji, nie trudno o błędną decyzję. Poznaj 5 cech dobrego szablonu sklepu WooCommerce.

 

Weź Udział w Konkursie

Polska Pszczoła

Martyna

Author Martyna

Zajmujaca sie e-commerce od ponad dwóch lat, pracująca w internecie od 5-ciu, z wykształcenia architekt, z zamiłowania przedsiębiorca, pasjonatka natury, gór, zwierząt, rozwoju osobistego. Patriotka. Kreatywna perfekcjonistka, jest tam gdzie otwarta przestrzeń, góry i ocean.

More posts by Martyna

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.